מתחתנים >> חליפות חתן >> אזור הדרום >> נתיבות >> אלי אזולאי- חליפות חתן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

אודות אלי

אלי אזולאי החל את דרכו בהלבשת חתנים כבר בגיל 12. אביו, סמי, ניהל את חנות החליפות לחתנים הראשונה בבאר שבע, ואלי היה יד ימינו. כיום בבעלותו ובניהולו של אלי שתי חנויות להלבשת גברים, הממוקמות בחולון ובנתיבות.

מומלץ השנה לשנים 2008 – 2013 בתחום חליפות חתנים

אלי אזולאי נבחר על ידי גופים מובילים בענף האירועים כ"מומלץ השנה" במשך 5 שנים ברציפות, והיד עוד נטויה. הוא מלביש מפורסמים רבים, וביניהם זמרים ושחקני כדורגל מהשורה הראשונה.

ייחודיות ואיכות

בשנים האחרונות, אלי החל לעצב חליפות חתן בעצמו. מלבד המראה המקורי, כל החליפות עשויות מבד "ברוקארד" – בד יוקרתי ואיכותי, שמקורו בצרפת ובאיטליה, המשובץ באבני סברובסקי ובאביזרים נוספים, התורמים ליופיין ולייחודן של החליפות. כמו כן, בשני הסניפים קיימת מחלקת הנעלה, שבה ניתן להתאים בקלות את הנעליים המושלמות לכל חליפה. בנוסף לכך, בחנויות תוכלו למצוא מגוון עשיר של חולצות בסגנון ספורט-אלגנט. במקום קיים גם מבחר גדול של בגדי ערב לגברים, המתאימים לאבות של החתן והכלה, לאחים ולכל החברים והמלווים. כל המוצרים מתוצרת המותגים המובילים בעולם האופנה.

אצלנו הזרקור מופנה אל החתן

בבתי האופנה שלנו מעניקים לגבר את התחושה שהיום הזה הוא שלו. כל סלון מאובזר בכל מה שהגבר צריך רגע לפני שהוא עומד תחת חופה וקידושין. החנות מתפרסת על פני 250 מ"ר, שבהם תוכלו למצוא את החליפה המושלמת לחתן, שתאפשר לו להרגיש נינוח ומלא ביטחון. כמו כן, כאן החתן נהנה משירות מקצועי ומיחס אישי. לקראת החתונה, הצוות מזמין את החתן לביצוע התאמות אחרונות, וביום הגדול, החתן יכול להתארגן במקום, וליהנות מיום פינוק מושלם, הכולל מקלחת וספא, שיעזרו לו להירגע ולצבור את הכוחות הדרושים לו.
 
אלי אזולאי